08 / PRODUKTY

Szanowni Państwo,

dziękujemy za zainteresowanie naszą akcją promocyjną.

Jeśli prowadzicie działalność handlową, prosimy o wypełnienie poniższych danych, niezbędnych do rozpoczęcia procesu umieszczenia Państwa firmy na liście Partnerów Handlowych kampanii promocyjnej.

Wkrótce skontaktuje się z Państwem przedstawiciel ViDiS S.A. w celu potwierdzenia kolejnych kroków.

Rejestracja trwa do 15.02.2014.

Pozdrawiamy,
Zespół ViDiS S.A.


* pola obowiązkowe

PONIŻEJ WPISANE DANE TWOJEJ FIRMY ZOSTANĄ UMIESZCZONE NA STRONIE czasnabiuro.pl W DZIALE "GDZIE KUPIĆ".


Nazwa firmy*


Województwo*


Miasto*


Kod pocztowy*


Ulica i nr*


Imię i nazwisko osoby zgłaszającej* (te dane nie będą publikowane)


Stanowisko (te dane nie będą publikowane)


E-mail do działu handlowego*


Telefon do działu handlowegoWysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rejestracji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883) przez ViDiS S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204) na podany adres email od ViDiS S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

O PROGRAMIE


Zapraszamy do udziału w kampanii promocyjnej Czas na Biuro oraz w promocji produktowej, w której oferowane są rozwiązania dla sal konferencyjnych.W akcji, która potrwa do końca kwietnia 2014 promowane są elementy wyposażenia nowoczesnych sal konferencyjnych - począwszy od produktów wspierających proces kreacji takich jak flipcharty czy tablice suchościeralne wraz z akcesoriami, poprzez rozwiązania multimedialne takie jak laserowy projektor o wyjątkowo długiej żywotności i innowacyjnym źródle światła oraz zestaw produktów prezentacyjnych aż po nowoczesny interaktywny monitor dotykowy, pełniący funkcje wszystkich wcześniej wymienionych. Do promowanych produktów wskazujemy najpotrzebniejsze akcesoria pozwalające zaoferować kompletne rozwiązanie - wyposażenie nowoczesnej sali konferencyjnej gotowej sprostać wszystkim potencjalnym zastosowaniom.

WARUNKI UDZIAŁU


Aby wziąć udział w programie partner powinien dokonać rejestracji do 15.02.2014r i tym samym dołączyć do grona partnerów specjalnych, biorących udział w akcji. Wszyscy dealerzy, którzy zdecydują się zostać partnerami akcji, zostaną wskazani w zakładce "Gdzie Kupić" w ramach przygotowanej przez ViDiS S.A. strony www.czasnabiuro.pl, która będzie oficjalnym nośnikiem kampanii i jednocześnie zobowiązują się do aktywnego promowania produktów wyszczególnionych w ofercie.

WSPARCIE MARKETINGOWE


Promocja objęta jest szerokim wsparciem marketingowym. Wraz ze startem witryny czasnabiuro.pl rusza akcja reklamowa, w skład której wchodzą następujące działania:

strona internetowa czasnabiuro.pl
wraz z działaniami związanymi z wyszukiwarkami internetowymi oraz specjalistycznymi portalami. Dodatkowo działania w internecie wesprą banery reklamowe, a także kampania Google AdWords kierowana na stronę www.czasnabiuro.pl.

inserty z ulotką promocyjną w pismach:
- Dziennik "Puls Biznesu" (nakład 20 tys. egz.)
- Miesięcznik dla samorządów "Wspólnota" (nakład 7 tys. egz.)

mailing do dedykowanych baz adresowych:
- baza adwokatów (9 000 rekordów)
- baza architektów i biur projektowych (6 000 rekordów)
- baza szkół (19 000 rekordów)
- baza urzędów miast i gmin (19 000 rekordów)
- do bazy użytkowników Pulsu Biznesu (100 000 rekordów)
- do bazy użytkowników CRN (12 200 rekordów)
- do bazy użytkowników sieci Komputronik (160 000 rekordów)

materiał promocyjny z wideorecenzją na portalu Benchmark.pl


Dla Partnerów oraz użytkowników końcowych powstała wysokiej jakości broszura informacyjna, która będzie dystrybuowana bezpośrednio do grupy docelowej oraz poprzez sieć dystrybucji ViDiS S.A. Akcja będzie wspierana przez fanpage na Facebooku (facebook.com/czasnabiuro).


  


START
TABLICE SUCHOŚCIERALNE
MONITORY INTERAKTYWNE
PROJEKTORY
FLIPCHARTY
AKCESORIA
GDZIE KUPIĆ
PRODUKTY

Właścicielem strony oraz organizatorem programu www.czasnabiuro.pl jest ViDiS S.A. / www.vidis.pl