/ REJESTRACJA

Szanowni Państwo,

dziękujemy za zainteresowanie naszą akcją promocyjną.

Jeśli prowadzicie działalność handlową, prosimy o wypełnienie poniższych danych, niezbędnych do rozpoczęcia procesu umieszczenia Państwa firmy na liście Partnerów Handlowych kampanii promocyjnej.

Wkrótce skontaktuje się z Państwem przedstawiciel ViDiS S.A. w celu potwierdzenia kolejnych kroków.

Pozdrawiamy,
Zespół ViDiS S.A.


* pola obowiązkowe

PONIŻEJ WPISANE DANE TWOJEJ FIRMY ZOSTANĄ UMIESZCZONE NA STRONIE czasnabiuro.pl W DZIALE "GDZIE KUPIĆ".


Nazwa firmy*


Województwo*


Miasto*


Kod pocztowy*


Ulica i nr*


Imię i nazwisko osoby zgłaszającej* (te dane nie będą publikowane)


Stanowisko (te dane nie będą publikowane)


E-mail do działu handlowego*


Telefon do działu handlowegoWysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rejestracji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883) przez ViDiS S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204) na podany adres email od ViDiS S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

O PROGRAMIE


Zapraszamy do udziału w kampanii promocyjnej Czas na Biuro oraz w promocji produktowej, w której oferowane są nowoczesne rozwiązania dla biur.

W akcji, która potrwa do końca grudnia 2014 promowane są elementy wyposażenia biur - produkty wspierające codzienną pracę takie jak niszczarki, flipcharty czy tablice suchościeralne wraz z akcesoriami. Do promowanych produktów wskazujemy najpotrzebniejsze akcesoria pozwalające zaoferować kompletne rozwiązanie.

Ulotka z produktami promocyjnymi w formacie PDF

WARUNKI UDZIAŁU


Aby wziąć udział w programie partner powinien dokonać rejestracji w trakcie trwania promocji (do 31.12.2014) i tym samym dołączyć do grona partnerów specjalnych, biorących udział w akcji. Wszyscy dealerzy, którzy zdecydują się zostać partnerami akcji, zostaną wskazani w zakładce "Gdzie Kupić" w ramach przygotowanej przez ViDiS S.A. strony www.czasnabiuro.pl, która będzie oficjalnym nośnikiem kampanii i jednocześnie zobowiązują się do aktywnego promowania produktów wyszczególnionych w ofercie.

WSPARCIE MARKETINGOWE


Promocja objęta jest szerokim wsparciem marketingowym. Wraz ze startem witryny czasnabiuro.pl rusza akcja reklamowa, w skład której wchodzą następujące działania:

strona internetowa czasnabiuro.pl
wraz z działaniami związanymi z wyszukiwarkami internetowymi oraz specjalistycznymi portalami. Dodatkowo działania w internecie wesprą banery reklamowe, a także kampania Google AdWords kierowana na stronę www.czasnabiuro.pl.

inserty z ulotką promocyjną w pismach:
- Dziennik "Puls Biznesu" (nakład 20 tys. egz.)
- Dziennik "Gazeta Prawna" do prenumeratorów (nakład 27 tys. egz.)
- Miesięcznik dla samorządów "Wspólnota" (nakład 7 tys. egz.)

oraz dystrybucja ulotki poprzez sieć Partnerów Handlowych (nakład 5 tys. egz.)


  
Właścicielem strony oraz organizatorem programu www.czasnabiuro.pl
jest ViDiS S.A. / www.vidis.pl